BULUT BİLİŞİM HİZMETLERİ

 Bulut çözümleri, her zaman her yerde istedikleri verilere ulaşmak isteyenler için en ideal çözüm. Bulut bilişim hizmetlerimizle işletme yapınıza en uygun sistemi tasarlıyoruz.

Dijital dünyanın bizlere sunduğu bu önemli gelişmelerle birlikte artık birçok insan hem verilerini hem fikirlerini hem de uygulamalarını koruma altında tutabiliyor. İnternet dünyasındaki bu gelişmeler geleceğe yönelik ne tür olumlu gelişmeler yaşayabileceğimizin de sinyallerini veriyor.

YEDEKLEME HİZMETLERİ ve VERİ GÜVENLİĞİ

Günümüzde sayısal verilerin korunması ve saklanması en az şirket demirbaşlarının korunması kadar önemlidir.

Giderek karmaşıklaşan iş ilişkileri ve artan ticari hacim ,beraberinde verilerin sağlıklı depolanması sorununu da getirmektedir.

Data ve Bilgi güvenliği bir süreçtir. Kurumlarda önceden planlanması ve yönetilmesi gereken bir sistemler bütünüdür.

 

GÜVENLİK UYGULAMALARI

Altyapı yatırımı gerektirmeyen Network Güvenlik Uygulamaları ağınızı farklı saldırı türlerine karşı korur. Donanım elemanları tam yedekli (HA- High Availability) çalıştığı için kriz anında diğer donanım kesinti olmadan kısa sürede devreye girer. Güvenlik Uygulamaları ile istenmeyen trafiği denetleyebilir, altyapı kaynaklarınızı yönetebilir, zamandan ve bütçeden tasarruf edebilirsiniz..

 

YÖNETİLEN HİZMETLER

Maxveri’de barındırılması planlanan projenin altyapı analizi sistem yöneticileri tarafından müşterinin paylaştığı detaylı ön bilgiler ışığında yapılır. Teklif ve onay sürecinin takiben yine sistem yöneticileri tarafından projenin altyapı kurulumu tamamlanır, testleri gerçekleştirilir ve proje canlıya alınır. Projenin canlıya alınmasının ardından izleme hizmetleri ile projenin performansı takip edilir.