Davetiye hayatımızdaki o özel günün ilk habercisi olma özelliğinden dolayı düğün hazırlıklılarının en önemli detayıdır. Davetiye kağıdı, tasarımı yazı metni ile birlikte misafirlerinizi o ihtişamlı günün heyecanına sürükleyen davet aracı olmuştur. Düğün, sünnet, konferans, nikah, toplantı gibi önemli ve büyük organizasyonların ayrılmaz bir parçası davetiyedir. En renklisinden en sade modeline kadar binlerce çeşidi olan bir kategoridir.

Dikkat edilmesi gereken en önemli konu nasıl bir düğün konsepti planladığınızdır. Düğünün gerçekleşeceği mevsim,  konuklarınızın yaş aralığı, yaşam stiliniz gibi önemli detayları göz önünde bulundurmalısınız.  Davetiye seçimleri konusunda çok daha titiz davranılmalıdır. Yaz mevsiminde kır düğününüze sonbahar renkleri içeren bir davetiye şık bir seçim olmaz. Davetiye seçerken kararsız kaldıysanız eğer düğün mevsiminize göre zarflarınızı renkli seçerek farklılık yaratabilirsiniz.

Davetiye seçmek için matbaacı gezme devri çoktan sona erdi. Şimdi internet üzerinden sipariş oluşturarak bulunduğunuz ilde sınırlı kalmayıp Türkiye’nin her yerinden davetiye siparişi verebilmektesiniz. Davetiye siparişleri düğünden ortalama 3 ay önce karar verilerek sipariş verilmesi gereken bir detaydır. Son dakika sürprizleri için sipariş verirken mutlaka fazla 50 adet bastırmayı unutmamalısınız. Davetiye düğünden 8 hafta önce misafirlere gönderilmelidir.

Davetiye baskıdan geldikten sonra zarfların üzerini özel davetiye kalemi tedarik ederek farklı yazı stilleri ile yazabilir davetiyenize şıklık katabilirsiniz. Düğün organizasyonunuzda çocuk olmayacak ise bunu davetiyeye Ufaklıklara uyku saatinde iyi geceler dileriz gibi daha üstü kapalı bir cümle ile belirtmeniz Lütfen çocukları getirmeyin gibi bir sözden daha iyi karşılanacaktır.

Davetiyenisec.com olarak en kaliteli kağıt, orijinal baskı teknikleri, binlerce model ile hayallerinizdeki davetiye modelleri konusunda sizi yormadan sipariş vermenizi sağlayacak bir sisteme sahiptir. Ayrıca 7/24 destek alabileceğiniz canlı destek  sistemi mevcuttur. WhatsApp hattı üzerinden de sorularınız ve sipariş aşamasında tasarım desteği sunulmaktadır.